Kuruluk Ürünler

Kuruluk Ürünler

text_new
DALINDA ÜZÜM KURUSU

DALINDA ÜZÜM KURUSU

Gaziantep Kilis ve Besni bölgelerinin yüksek kaliteli SİYAH üzümlerinin geleneksel yöntemlerle DALINDA  kurutulması ile elde edilir . Enerji deposu olarak bilinen bu üzümler ayrıca içerdiği yüksek DEMİR seviyesi ile de Kan oranınızı yükseltir . ..

150,00TL

DÖKME SEYLON ÇAY

Altın rengi ve nefis tadıyla yüzlerce yıldır çayseverlerin önde gelen tercihlerinden olan Seylan Çayı, Seylan'ın yüksek dağlarının eteklerinden toplanan çay yapraklarından elde edilir. Uzun yapraklı (Orthodox) Seylan ve Vietnam çaylarının harmanından oluşan Lipton Golden Ceylon Ç..

400,00TL

text_new
DUT KURUSU

DUT KURUSU

Dut demir bakımından zengin, idrar söktüren, ödem gideren, bağırsak kurtlarına karşı etkili bir meyvedir. Taze dut ile dut kurusunun arasında önemli farklılıklar vardır. Taze dut toplandıktan sonra bir kaç saatte kimyasal değişime uğradığından, hemen tüketilmesi gerekir. Kış aylarında tüketi..

150,00TL

EV YAPIMI İSOT

Ev yapımı özel URFA biberlerinin kurutulması ile elde edilir . Kararması için geleneksel yöntemler kullanılır ve yemeklerinize tad katar. ..

250,00TL

KARIŞIK MEYVE KURUSU

Pastalarınıza tad ve renk katmakla birlikte Naturel meyve kurularımız Sağlıklı beslenmek isteyenler ile kilo problemi olan yetişkinler ile gelişme çağındaki çocuklar için idealdir. Doğal Ve Sağlıklıdır..

250,00TL

KURU ACUR

Gaziantep yöresine özgü ACUR ların ev hanımlarının geleneksel yöntemlerle hazırlanması ile sofralarınıza ve dolmalarınıza lezzet katar . ..

175,00TL

KURU BİBER ( ACI )

Gaziantep' in eşsiz ve lezzettli SÜS yada CİN diye tabir edilen biberlerininkurutulması ile elde edilir . Yemeklerinize  lezzet katan bu biberleri DİZİ halinde satmaktayız . Her DİZİ de 50 adet biber bulunmaktadir ...

100,00TL

KURU BİBER ( ACI )

Gaziantep' in eşsiz ve lezzettli TOPAK diye tabir edilen biberlerininkurutulması ile elde edilir . Dolma larınıza lezzet katan bu biberleri DİZİ halinde satmaktayız . Her DİZİ de 50 adet biber bulunmaktadir ...

100,00TL

KURU BİBER ( TATLI )

Gaziantep' in eşsiz ve lezzettli TATLI biberlerininkurutulması ile elde edilir . Dolma larınıza lezzet katan bu biberleri DİZİ halinde satmaktayız . Her DİZİ de 50 adet tatlı biber bulunmaktadir ...

100,00TL

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 19 (3 Sayfa)
Sorunuz mu var? 0506 473 49 49
Sipariş Destek siparis@balimbaharat.com
Müşteri Destek info@balimbaharat.com