Kuruyemiş

CEVİZ (KABUKLU)

Naturel kabuklu ceviz ..

100,00TL

CEVİZ İÇİ ( KELEBEK )

Yeni mahsül taze KELEBEK CEVİZ İÇİ . ..

350,00TL

text_new
DALINDA ÜZÜM KURUSU

DALINDA ÜZÜM KURUSU

Gaziantep Kilis ve Besni bölgelerinin yüksek kaliteli SİYAH üzümlerinin geleneksel yöntemlerle DALINDA  kurutulması ile elde edilir . Enerji deposu olarak bilinen bu üzümler ayrıca içerdiği yüksek DEMİR seviyesi ile de Kan oranınızı yükseltir . ..

150,00TL

DÖKME SEYLON ÇAY

Altın rengi ve nefis tadıyla yüzlerce yıldır çayseverlerin önde gelen tercihlerinden olan Seylan Çayı, Seylan'ın yüksek dağlarının eteklerinden toplanan çay yapraklarından elde edilir. Uzun yapraklı (Orthodox) Seylan ve Vietnam çaylarının harmanından oluşan Lipton Golden Ceylon Ç..

400,00TL

DUBLE ANTEP FISTIĞI

Çifte Kavrulmuş Az Tuzlu Özel Duble Antep Fıstığı ..

550,00TL

text_new
DUT KURUSU

DUT KURUSU

Dut demir bakımından zengin, idrar söktüren, ödem gideren, bağırsak kurtlarına karşı etkili bir meyvedir. Taze dut ile dut kurusunun arasında önemli farklılıklar vardır. Taze dut toplandıktan sonra bir kaç saatte kimyasal değişime uğradığından, hemen tüketilmesi gerekir. Kış aylarında tüketi..

150,00TL

FISTIK EZMEZİ ( DÖKME )

Gaziantep in muhteşem lezzetlerinden olan FISTIK EZMESİ nin tek tek özenle paketlenerek sizlere sunulmuş halidir . Enerji deposudur . ..

600,00TL

FISTIKLI MUSKA

Halk arasında Köme olarak da bilinen pestilin içine fıstık sarılarak elde edilen muska biçimindeki ürüne fıstıklı muska denilmektedir. İçinde bulundurduğu BOZ fıstık sayesinde enerji verici bir özelliğe sahiptir. İçerisinde bol miktarda C ve E vitamini bulunduran fıstıklı muska cinsel gücü a..

350,00TL

JUMBO GÜN KURUSU KAYISI

Gün kurusu Malatya dan özenle seçilen jumbo ebatında sizlere sunulmuştur . ..

450,00TL

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 20 (3 Sayfa)
Sorunuz mu var? 0506 473 49 49
Sipariş Destek siparis@balimbaharat.com
Müşteri Destek info@balimbaharat.com